Gemma Apartment Las Canteras Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Gemma Las Canteras Leilighet Las Palmas de Gran Canaria
8.0 Veldig bra
10 anmeldelser

Gemma Apartment Las Canteras Las Palmas de Gran Canaria

3 Calle Lopez Socas, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Gemma Apartment Las Canteras leiligheten tilbyr et komplett kjøkken samt rom med en sofa, kaffe/tekoker og et sitteområde. Auditorio Alfredo Kraus ligger 2 km unna, og den Gran Canaria flyplassen ligger mindre enn 28 minutter unna med bil.
Santa Catalina-parken ligger mindre enn 900 meter fra denne leiligheten. Overnattingsstedet ligger en 20-minutters spasertur fra sentrum av Las Palmas de Gran Canaria. Aguita Sala ligger en 5-minutters spasertur unna, og tilbyr spanske retter. Dette stedet ligger ved Plaza de Saulo Toron og tilbyr nærhet til La Puntilla.
Leiligheten tilbyr 1 soverom. Boligen har også 1 baderom med et separat toalett og en dusj.
Nærmeste busstopp er Albareda som ligger 250 meter unna.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Barnevennlig
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Spisning

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Sitteområde
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Flatskjerm tv
  • Vugger/ Barnesenger
Hovedfunksjoner
  • Barnevennlig

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 18:00
Utsjekking: fra 08:00 til 11:00
LisensnummerVV-35-1-0020559
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Fr 3 Jul
Lø 4 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria